Nasze podsumowanie cyklu Grand Prix Torunia

Grand Prix Torunia 2017 za nami, czas podsumować nasze osiągnięcia. Wystawiliśmy dwie drużyny w rywalizacji, co powodowało nie raz skoki ciśnienia w obawie, czy wszyscy zawodnicy stawią się na starcie i drużyna zostanie sklasyfikowana. Wszystko jednak dobrze się skończyło i ostatecznie oba składy zostały ujęte w komunikacie końcowym. Cykl w minionym sezonie zyskał na frekwencji, w klasyfikacji open ujętych zostało 184 zawodników oraz zgłoszono 12 drużyn.

7.  miejsce zajęła drużyna AKPB Marmel Race Team, a jej zawodnicy zajęli w klasyfikacji open następujące pozycje:

9. Dawid Sztuwe – miejsce 100/184 – kat. M-20 msc. 9

Z kolei 9. miejsce zajęła drużyna AKPB Marmel Fun Team, a jej zawodnicy uplasowali się w klasyfikacji open na następujących pozycjach

7. Janusz Jakubowski – miejsce 71/184 – kat. M-60 msc. 4

Zawodnicy AKPB Marmel niezgłoszeni do rywalizacji drużynowej osiągnęli następujące rezultaty:

• Jarosław Polakowski – miejsce 65/184 – kat. M-30 msc. 23
  • Wojtek Nieciecki – miejsce 132/184 – kat. M-30 msc. 40
  • Karol Jaskulski – miejsce 156/184 – kat. M-30 msc. 48

W biegach dziecięcych w kategorii 11-12 lat startowała Marysia Marach. Zajęła ona 11 miejsce open na 25 dzieci biorących udział w rywalizacji. Marysia wzięła udział we wszystkich 7 biegach i zajęła 6/14 miejsce w klasyfikacji dziewczynek. Dla Marysi był to już trzeci sezon startów w GPT. Wielkie brawa!

Serdecznie wszystkim gratulujemy, a szczególnie Magdzie i Januszowi za zajęcie wysokich 4 miejsc swoich kategoriach wiekowych! Wyrazy uznania również dla Joli i Dawida za uplasowanie się w pierwszej dziesiątce swoich kategorii.

Przyszły sezon Grand Prix zacznie się już za 4 miesiące, czas teraz odpocząć i szlifować formę.
Już dziś cieszymy się na przyszłą rywalizację, wystawimy silną drużynę i liczymy na to, że nasi przeciwnicy nas solidnie zmęczą w walce o trofea 🙂