#getrun podsumowany

Wraz z końcem roku szkolnego podsumowaliśmy kolejny etap cosobotnich zajęć biegowych na terenie Parku Glazja przy ul. Waryńskiego. Zajęcia te realizujemy w ramach Koła Miłośników Biegania „Mokre” razem ze Szkołą Podstawową nr 10 w Toruniu. Lista młodych uczestników sięga już 80 nazwisk, a i dorośli ciągle przybywają, co bardzo nas cieszy. 🙂

Nasamprzód podziękowania dla panów Janusza Polakowskiego oraz Tomasza Hajdasa za pomoc, wsparcie, wielkie zaangażowanie i opiekę nad dziećmi. Dziękujemy także pani dyrektor Iwonie Cieślak za doskonałe warunki współpracy. Jesteśmy przekonani, że w tak przyjaznej atmosferze nasza akcja będzie się świetnie rozwijać.

W trakcie minionego roku odbyło się ponad 40 spotkań, które dzieci odwiedziły grubo ponad 200 razy. Przygotowaliśmy dla nich mnóstwo nagród rzeczowych z racji Mikołajek, Dnia Dziecka, Przywitania Wiosny, Wielkanocy. Słotnej jesieni wypiły sporo herbaty z miodem, a gorącej wiosny czekały na nich litry soków i wody mineralnej. Zawsze było coś słodkiego, zawsze było wesoło!

W naszej akcji stawiamy na aktywność i nagradzamy systematyczność. W tym roku statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe otrzymali:

1. Adam Iżycki
2. Tomasz Maroń
3. Krzysztof Kowalski
4. Zuzanna Maroń
5. Maria Marach
6. Fabian Fritzkowski
7. Bruno Józefiak
8. Filip Lawęcki
9. Zuzanna Łazarska
10. Nela Urbańska

W zakończonej właśnie edycji nagrodą główną dla najbardziej zaangażowanych biegaczy był rower górski ufundowany przez naszych wspaniałych sponsorów – Rowery Kwiatkowski z Torunia oraz mBank Polska Oddział Toruń ul. Czerwona Droga. Losowanie roweru wśród liderów frekwencji odbyło się w dniu 20 czerwca, natomiast wręczenie nastąpiło na uroczystym zakończeniu roku szkolnego wraz z dekoracją zwycięzców. Szczęśliwym posiadaczem błękitnego marmelowskiego Unibike’a został Tomek Maroń!!!!

Serdecznie wszystkim gratulujemy i już dziś zapraszamy na kolejną edycję KMB „Mokre” & #getrun!